Юстиція області – на «Ярмарку вакансій»

16.05.2018

   Традиція проводити у травні на центральній, пішохідній, вулиці Житомира – Михайлівській – Форум роботодавців та «Ярмарок вакансій» була започаткована у 2016 році. Сьогодні, 16 травня, тут знову багатолюдно. Різні установи, підприємства та організації прийшли на «Ярмарок вакансій», аби презентувати свою діяльність та умови працевлаштування.

   Не оминули нагоди побувати на ярмарку і працівники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. Адже юстиції області є про що розповісти громадянам. Зокрема, про новації, які започатковані в системі органів юстиції та спрямовані на те, щоб покращити доступ людей до надання адміністративних послуг, до безоплатної правової допомоги. Про проект «Я маю право!» та механізми захисту своїх прав кожним громадянином.

     Юстиція – відкрита для людей. А тому запрошує кваліфікованих спеціалістів для роботи у своїх структурних підрозділах. Для цього потрібно лише мати бажання та подати усі необхідні документи на конкурс, оголошення про який час від часу розміщується на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у рубриці «Вакансії».

    Працівники юстиції області розповсюджували серед житомирян, гостей міста буклети, в яких розміщена не лише актуальна правова інформація, а й контактні дані, куди вони можуть звернутися у разі порушення своїх прав.

#ZtJust

 

 

 

З повагою

Відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області


TIME:0.086
QUERIES: 35