Вебінар на тему: «Вдосконалення процесу надання адміністративних послуг фронт-офісами у сфері державної реєстрації громадських формувань».

28.02.2019

     28.02.2019 відділом державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань проведено вебінар з адміністраторами Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему: «Вдосконалення процесу надання адміністративних послуг фронт-офісами у сфері державної реєстрації громадських формувань».

          В ході вебінару розглянуто проблемні питання, які виникають у адміністраторів при здійсненні ними повноважень щодо прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації, а також були обговорені актуальні питання, що виникають під час передачі документів для долучення до реєстраційних справ, основні вимоги до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації.

       Крім того, було наголошено про реалізацію та захист прав громадян, гарантованих Конституцією і законами України, в рамках партнерства щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 


TIME:0.051
QUERIES: 35