Проведено навчання адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Коростишівської та Брусилівської районних державних адміністрацій

6.07.2018

         06  липня  2018 року Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області проведені семінар-навчання з адміністраторами центрів  надання адміністративних послуг Коростишівської та Брусилівської районних державних адміністрацій.

     З метою удосконалення та оновлення знань, навичок та надання методичної допомоги адміністраторам центрів надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в ході проведення заходів були висвітлені питання, зокрема,  щодо особливостей прийому та видачі документів у зазначених сферах; передачі  документів для долучення до реєстраційної справи  та шляхів вирішення проблемних питань у роботі з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; порядок справляння коштів за надання послуг, а також обговорили проблемні питання, які виникають при передачі реєстраційних справ або документів до реєстраційної справи суб’єкту, що забезпечує зберігання реєстраційних справ.

   Під час заходів здійснено консультування громадян з питань державної реєстрації громадських формувань. Також проведено проворозяснювальну роботу з представниками однієї з агрофірм Брусилівщини. 

     Крім того, до відома присутніх на заходах та громадян було доведено інформацію про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». 

 

 

 

 

 

З повагою,

Відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області

 


TIME:0.087
QUERIES: 35