Обговорено новели Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» на семінарі з державними реєстраторами області

12.06.2018

     12 червня розпочато курс лекцій, організованих відділом взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області для державних реєстраторів області та присвячених обговоренню основних аспектів Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який набирає чинності 17.06.2018 року.

     Захід відкрила начальник відділу Олена Бистрицька, яка презентувала вищевказаний Закон та звернула увагу на необхідність приведення у відповідність до нього статутів товариств протягом року.

     Під час заходу працівниками відділу опрацьовано з присутніми  державними реєстраторами юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців суб’єктів державної реєстрації області основні положення вищевказаного Закону.

     Зокрема, заступником начальника відділу Оленою Піхулею висвітлено інформацію про новели законодавства, що стосуються збільшення розміру статутного капіталу товариства, забезпечення переважного права учасника на купівлю частки в разі її продажу іншим учасником, підстави виключення учасника з товариства тощо. Разом з тим, обговорено перелік документів, які подаються для державної реєстрації змін до відомостей про розмір статутного капіталу, розміри часток у статутному капіталі чи склад учасників товариства з обмеженою відповідальністю або товариства з додатковою відповідальністю.

     Головними спеціалістами вищезазначеного відділу Аллою Корчевною та Іриною Казьміною доведено до відома присутніх нововведення, які знайшли відображення в новому Законі, зокрема, щодо захисту прав кредиторів під час зменшення статутного капіталу та припинення товариства та щодо розширення можливостей проведення загальних зборів учасників, пов’язаних з розвитком інформаційних технологій.

     За наслідками обговорення учасників забезпечено методичними матеріалами на зазначену тему та надано кваліфіковані відповіді на поставлені питання.

 

 

 


TIME:0.096
QUERIES: 35