Навчали адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг Житомирської області

12.07.2018

     Працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області продовжують проводитися семінари-навчання з адміністраторами центрів  надання адміністративних послуг області.

     Так, 12 липня відповідний захід з підвищення кваліфікації  проведено для адміністраторів Пулинської та Ємільчинської районних державних адміністрацій.

     Під час заходу з метою удосконалення та оновлення знань, навичок та надання методичної допомоги адміністраторам центрів надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень працівниками Управління державної реєстрації висвітлені питання, зокрема,  щодо особливостей прийому та видачі документів у зазначених сферах; передачі  документів для долучення до реєстраційної справи  та шляхів вирішення проблемних питань у роботі з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; порядок справляння коштів за надання послуг.

     Крім того, з присутніми обговорено новели законодавства, що мають місце у звязку з прийняттям Закону України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", постанови Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року № 484 "Деякі питання функціонування Державного реєстру речових прав на нерухоме майно".

     Принагідно, до відома присутніх на заходах та громадян було доведено інформацію про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». 

 

 

З повагою,

Відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Житомирській області


TIME:0.085
QUERIES: 35