«Мої права» - для студентів Житомирського державного університету ім. Івана Франка

9.10.2018

     Працівники  Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, зокрема й Управління державної реєстрації Головного тиериторіального управління юстиції у Житомирській області,  в рамках обласного тижня правових знань, приуроченого до Дня юриста, організували роботу  юридичного майданчика «Мої права» на базі Житомирського державного університету ім. Івана Франка.

    Учасники юридичного майданчика  консультували студентську молодь з питань нотаріату, виконання рішень, державної реєстрації, реєстрації актів цивільного стану та з інших напрямків роботи Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

    Присутніх ознайомили з  організацією роботи, повноваженнями Головного територіального управління юстиції, а також ходом реалізації на Житомирщині загальнонаціонального правопросвітницького проекту  Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Студентам розповіли про мету  проекту для того, щоб вони могли активно користуватися послугами, якінадаються органами юстиції Житомирської області, та вміли захистити свої права.

 

З повагою

Відділ взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації

 


TIME:0.093
QUERIES: 35